Početna Izdvojeno Remi Srbije i Portugala.Katastrofalno suđenje,poništen čist gol Ronalda

Remi Srbije i Portugala.Katastrofalno suđenje,poništen čist gol Ronalda

Portugalci na čelu sa Ronaldom nezadovoljni sa suđenjem

Jedna od iznenađujuće najzanimljivijih utakmica subotnjeg kola kvalifikacija za Svejtsko prvenstvo u Katru 2022.godine koju su igrali Srbija i Portugal završila je 2-2.

Zašto je ta utakmica bila toliko zanimljiva?

Činilo se da je u prvom poluvremenu utakmica gotova jer je portugal vec na kraju poluvremena imao prednost od 2-0. Strijelac oba gola je bio Dioga Jote u 11. i 36. minuti.

Selekcija Srbije je u drugom poluvremenu odma krenula napadački i u prvoj minuti nastavka tačnije u 46.minuti utakmice preko Mitrovića smanjila rezultat na 1-2,iako je Radonjić u tom napadu bio u ofsajdu,sudije to nisu vidjele.

Poslije lijepe akcije Reprezentacije Srbije Kostić poranava rezultat na konačnih 2-2.

U Sudijskoj nadoknadi Ronaldo je u utrci za loptom bio brži od vratara Dmitrovića te poslao loptu prema praznoj mreži. Srpski stoper Stefan Mitrović izbio je loptu nakon što je ona prešla gol-liniju te je Portugal trebao povesti sa 3-2, no suci nisu označili pogodak već je glavni djelitelj pravde Makkelie čak pokazao i žuti karton Ronaldu zbog prigovora.