Početna Izdvojeno Zvijezda u Gračanici srušila Bratstvo

Zvijezda u Gračanici srušila Bratstvo

Derbi koji se dugo čekao gdje je Bratstvo iz Gračanice ugostilo Zvijezdu iz Gradačca završen je rezultatom 1:3 u korist gostiju iz Gradačca.Zvijezda je upisala veoma bitna tri boda i najavila žestoku borbu za Premijer ligu

Već na samom startu utakmice,tačnije u šestoj minuti gosti su poveli golom Rastoke.Nakon kratke radosti gostiju domaći dolaze do izjednačenja kada je Poturalić kaznio lošu reakciju odbrane Zvijezde.

Drugi gol za Zvijezdu postiže Samardžić,a na samom kraju prvog poluvremena sjajnim golom sa 25 metara Antonio Vidović postavlja konačan rezultat od 1:3.

Bratstvo – Zvijezda 1:3

NK Bratstvo: Ćeman, Buljić, Ćosić, Jaganjac, Aletić, Kulovac, Goralija, Hasikić, Zarić, Poturalić, Devedžić.

NK Zvijezda: Maslić, Berbić, Čulum, Antić, Mehić, Samardžić, Hasukić, Rastoka, Fačić, Đekić, Vidović.